Акція на Олімпійський урок-2019

Олімпійський урок-2019 у Краматорську – це 35 локацій, забіг, естафети, конкурси, подарунки

Сьогодны у парку ім. О.С. Пушкіна в Краматорську, відбувається обласне свято День фізичної культури і спорту та Олімпійський урок-2019 – це спортивний заряд, олімпійський забіг, понад 35 локацій з різноманітних видів спорту, естафет, конкурсів та подарунків!

Одна із локацій на цьому заході – команди Проект USAID HealthLink, які консультують всіх гостей свята з тем здорового способу життя, безпечної поведінки та мотивують дізнатись про свій ВІЛ-статус та статус партнера.

Для довідки

Всеукраїнський олімпійський урок було започатковано в 2005 році. Захід проводиться Національним олімпійським комітетом України разом з Міністерством молоді та спорту України щороку, як правило, напередодні Дня фізичної культури і спорту, який відзначається в Україні у другу суботу вересня.

Основна мета Всеукраїнського олімпійського уроку – популяризація здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості населення до занять спортом, збагачення знань громадян стосовно олімпійських видів спорту, історії Олімпійських ігор, видатних спортсменів.