Акція “Янголи світла”

Наша команда в Краматорську, слухаючи незвичайну, талановиту співачку ILLARIA та її чарівну пісню “Ангел світла” зрозуміла, що не може залишитись осторонь та не привітати діток у Краматорську з новорічними святами.

З серпня 2017 року на базі Центру надання послуг для ВПО в Краматорську постійно діє Дитячий простір, який користується шаленим попитом у дітей: конструювання, малювання, участь у творчих заняттях та тематичних святах.

З кожним днем кількість діток зростає, а ще є ті, які з багатьох причин не відвідують заходи в Дитячому просторі.

З 5 грудня в Краматорську БО “БФ “Українським ресурсним центром” запущено волонтерську новорічну акцію “Янголи світла”. Мета цієї акції тільки одна – поздоровити з Новим роком якомога більше діток, які постраждали від конфлікту на Сході України.

І етап акції – це реєстрація діток у “Книзі-реєстрі дітей” 🙂 

Якщо Ви проживаєте у Краматорську і у вас є дітки – тоді  переходьте за посиланням! Анкета буде відкрита до 17-18 грудня 2017 року

ІІ етап акції – збір подарунків для діток. 

Зі свого боку ми будемо намагатись придбати якомога більше подарунків, але і кожен бажаючий (чи активіст, чи навіть організація) зможуть теж стати “Янголами світла”. Для деталей співпраці – звертайтесь у Центр надання послуг (або в розділ “Контакти”.

ІІІ етап акції – розповсюдження подарунків

На сьогодні, ми намагаємось організувати декілька новорічних свят із нашими партнерами, щоб так вручити подарунки для тих, хто відмітив такий вид отримання у анкеті. Всі інші зможуть забрати подарунки для своїх діточок після 23 грудня у Центрі наданні послуг для ВПО в місті Краматорськ.

 

В цьому році ми хочемо піти на різдв’яні та новорічні канікули, розуміючи, що ми максимально подарували світло діткам зі свого боку. Приєднуйтесь до нас!