Виїзна робоча зустріч команди проекту HealthLink

12-13 квітня в Святогорську відбулась виїзна робоча зустріч регіональної команди HealthLink щодо презентації досягнень за 4 місяці реалізації проекту та планування діяльності на наступний період.


Перший день робочої зустрічі був наповнений доповідями та презентаціями від ключового менеджерського складу Українського ресурсного центру, представників Центру громадського здоров’я МОЗ України, Донецького обласного центру з профілактики та боротьби із СНІДОМ та представників центрального офісу БО “100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ”.


Під час обговорення піднімалися питання специфіки регіону під час надання послуг з тестування, основних перепон у досягненні показників 90-90-90.


Всі відкриті питання було перенесені на наступний день і опрацьовані учасниками у форматі open space.
За два дні спільної роботи були напрацьовані та прийняті стратегічні плани подальшої діяльності в рамках проекту задля досягнення поставлених індикаторів.


Подібні зустрічі необхідні не тільки для планування діяльності в рамках діючих проектів, а також для побудови гарної та ефективної команди.

Зустріч відбулась в рамках реалізації проекту HealthLink «Прискорення заходів з подолання ВІЛінфекції в Донецькій області», який реалізується БО “БФ “Український ресурсний центр” за фінансової підтрикми БО “100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ” в рамках реалізації проекту HealthLink: “Прискорення зусиль з протидії ВІЛ в Україні” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).