Всесвітній день молоді

Декілька років тому молодість продовжили. Всесвітня організація охорони здоров’я офіційно переглянула вікові норми. І тепер молодою людина вважається до 44 років.

Вам більше сорока років? Вітаємо – ви молода людина! Згідно з віковою класифікацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, середній вік тепер закінчується у шістдесят. І тільки тоді починається похилий.

А сьогодні ми також хочемо поздоровити всіх, хто відносить себе до молоді з Всесвітнім днем молоді!

Та також хочемо поділитись новиною, що вчора в #Щурово відбувся Фестиваль “Молодь керує майбутнім”, який організувало Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради.

Команда проекту #HealthLink БО “БФ “Український ресурсний центр” приєдналась до проведення фестивалю і надавала консультації в сфері громадського здоров’я всім учасникам фестивалю. Плакати, листівки та інші інформаційні матеріали були розповсюджені серед відпочиваючих, а кожен бажаючий також зміг отримати професійну консультацію від вузькопрофільних спеціалістів #УРЦ щодо визначення свого ВІЛ-статусу, шляхів передачі, сучасні методи діагностики та лікування.

Подібні виїзди мобільної команди проекту #HealthLink направлені на інформування широкого загалу щодо збереження власного здоров’я, ситуації щодо епідемії ВІЛ/СНІД в Україні та мотивування періодичного проходження тестування.