Круглий стіл “Комплексний підхід до роботи з ВПО”

Круглий стіл “Комплексний підхід до роботи з ВПО” відбувся в Краматорську 22 листопада 2017 року. Організатором круглого столу виступила Благодійна організація “Благодійний фонд “Український ресурсний центр” в рамках проекту “Зміцнення спроможності НУО у сфері інтеграції, реабілітації, підтримки та надання послуг внутрішньо переміщеним особам” за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні.

На заході, в якому приймали участь організації, що надають соціальні послуги, обговорювали необхідність введення поняття “родина” в проекти соціального втручання, адже тільки при комплексному підході до всієї родини – родина ВПО зможе більш скоріше адаптуватись на новому місці проживання.

Також Центр надання послуг відзвітувався про успішність виїздів мультидисциплінарних команд у міста Краматорськ, Слов’янськ, Дружківка та Костянтинівка. Члени мультидисциплінарних команд повідомили про актуальність надання такого типу допомоги та великий попит у містах, бо не всі охочуючі мають змогу звернутись за консультаціями в інше місто.

Також було наголошено про необхідність співпраці між Центром надання послуг та іншими неурядовими організаціями, особливо в тих містах, куди віїжджає МДК – щоб одразу перенаправляти до локальної організації.