Робоча зустріч представників закладів охорони здоров’я «Підвищення якості надання послуг з тестування на ВІЛ»

В рамках реалізації проекту HealthLink в Донецькій області вже 23 заклади охорони здоров’я надають пацієнтам послуги з тестування на ВІЛ.

За час реалізації проекту, у закладів охорони здоров’я є бар’єри щодо надання ПТВ та виконання поставлених індикаторів в межах реалізації проекту. Також за цей період, із-за багатьох факторів, необхідно збільшувати географічне покриття послугами ПТВ, роблячи цей каскад послуг доступнішим для пацієнтів та клієнтів організацій, що реалізують проекти громадського здоров’я.

20 серпня в Краматорську за участю співробітників проекту, керівництва Донецького обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом, представниками закладів охорони здоров‘я з усього регіону було проведено робочу зустріч щодо підвищення якості надання послуг з ПТВ в рамках проекту HealthLink.

Зустріч була наповнена обговореннями досягнень за перший рік проекту в Донецькій області, обговорення бар’єрів та важких моментів в реалізації окремих складових.

Команда проекту презентувала усім ЗОЗам нові та діючі програми для медичних провайдерів, плани на майбутнє, незначні зміни в напрямах при наданні послуг з тестування на ВІЛ.

Керівництво Донецького обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом зі свого боку презентували та обговорили з учасниками зустрічі аналіз каскаду для кожного району Донецької області та можливості для закладів охорони здоров‘я та медичних провайдерів.