Семінар “Вплив стресових подій на людину. Управління стресовими реакціями”

Очевидно, що, оскільки конфлікти – це явище поширене, люди повинні вміти ефективно управляти ними, щоб забезпечити продуктивну взаємодії один із одним. Існує багато способів урегулювання конфлікту – як таких, що можуть бути заплановані, так і таких, що з’являються, коли конфлікту не вдалося уникнути. Деякі з методів управління конфліктом можуть застосовуватись при конфліктах будь-якого рівня, тоді як інші вживаються лише щодо обмеженої кількості типів та рівнів конфліктів.

Із поняттям конфлікту тісно пов’язане поняття стресу. Останній досить часто виникає як наслідок дії першого. Стрес – це явище, яке супроводжує нас постійно. Але проблеми для здоров’я створює лише надмірний стрес. Карл Альбрехт, автор книги “Стрес та менеджмент” сказав, що стрес – це природня частина людського існування і ми повинні навчитися відрізняти допустиму ступінь стресу і надто великий стрес… нулювий стрес неможливий!
Термін “стрес” запровадив у 1966 році канадський учений-біолог Ганс Сальє, який звернув увагу на те, що вплив найрізноманітніших стресових чинників викликає в організмі досить однотипні реакції: гіпертрофію коркової речовини наднирникових залоз, інволюцію вилочково-лімфатичного апарату і геморагічні виразки на слизовій шлунка і 12-палої кишки.

10 листопада в приміщенні ЦНП у місті Краматорську пройшов семінар психолога Центру “Вплив стресових подій на людину. Управління стресовими реакціями”.

На семінарі учасники дізналися, що відбувається з людиною у стресових ситуаціях та оволоділи навичками управління стресовими реакціями.

Захід відбувся в ході реалізації проекту “Лінія життя з вірою в себе” за фінансової підтримки БО “ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕРЕЖА ЛЖВ” в рамках проекту “Зміцнення спроможності НУО у сфері інтеграції, реабілітації, підтримки та надання послуг внутрішньо переміщеним особам” за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні.