Творчий захід “Барви осені”

Закінчується осінь. Це, мабуть, єдина пора року, коли так цінується кожен сонячний день, кожен сонячний промінь. Ніби ще вчора галасувало й сміялося веселе й пустотливе літо, а вже й листопад добігає кінця.

Яка вона, осінь. Сумна й безрадісна? Безбарвна й одноманітна? Та годі вам, згадайте, як першого вересня бігли до школи гамірливі першокласники й поважно йшли випускники. Де ж сумна? Чому безбарвна? Яскраві квіти в букетах для першої вчительки й для улюблених викладачів, неймовірно великі білі метелики в акуратно заплетених кісках, величезний червоний бант на дзвонику, який дзвінко калататиме, запрошуючи на перший урок… Одразу пригадуються незабутні рядки: «Літо збігло, як день. І з невлежаного туману вийшов синьоокий, золоточубий вересень». І знову айстри, жоржини, троянди. Яскраво, весело! Осінь!

4 листопада, діти разом з батьками у ЦНП на творчому дитячому занятті гралися із фарбами, допомагаючи осені розфарбовувати оточуючий світ в яскраві кольори. Компанували і дерева, і листочки – створюючи справжні шедеври.

Захід також став для нас незвичним, тому що у ньому взяли участь гості із міста Слов’янськ – 3 багатодітні родини, які дуже хочуть, щоб такий Центр працював і в їхньому місті.

Захід відбувся в ході реалізації проекту “Лінія життя з вірою в себе” за фінансової підтримки БО “ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕРЕЖА ЛЖВ” в рамках проекту “Зміцнення спроможності НУО у сфері інтеграції, реабілітації, підтримки та надання послуг внутрішньо переміщеним особам” за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні.