Тематичне свято «Помаранчеві пригоди»

За вікном справжня сніжна зима, а у нашому Центрі надання послуг для ВПО «Помаранчеві пригоди» на чарівному острові. Ініціаторами свята стали наші волонтери, які з радістю долучилися до його організації і проведення.

Помаранчевий – це колір радості, задоволення, прагнення до досягнення й самоствердження, колір енергії й сили. Він робить доброчинну дію на психіку людини, знімаючи напругу в конфліктах.  Саме тому ця тема була обрана для свята, щоб серед заметів і морозу розвіяти зимову нудьгу. Здається, наші гості саме такого заходу і чекали, бо здивували своїми помаранчевими образами – крім помаранчевої одежі у учасників були образи мами-лиси з лисятами, циплята, помаранчі.

Швидко діти зігрілися під час веселої танцювальної рухалки. По тоненьким «ліанам» перебралися на чарівний острів, де учасників свята чекали цікаві випробування. Малеча з задоволенням відгадувала загадки, приймали участь у конкурсах, знаходили помаранчеві предмети, вивчили та заспівали в караоке «Оранжевое небо, оранжевое море». Діти дружно малювали «помаранчевий привіт» друзям центру з чарівного остова, знайшли клад з мандаринами і отримали солодкі подарунки. Батьки і діти були вдячні за таке тепле свято.