Тренінги для співробітників та консультантів

В Святогорську, 21-22 червня, для співробітників та консультантів БО «БФ «Український ресурсний центр» та партнерських закладів охорони здоров‘я відбулись тренінги «Робота з інформацією у сфері надання медичних послуг» та «Формування навичок ефективної комунікації».

Дві групи (50 учасників), які працювали паралельно на різних локаціях та зустрічались тільки під час перерв та неформального спілкування – отримували нові знання, навички та інструменти для подальшої роботи в сфері проектів громадського здоров‘я.

Група учасників тренінгу «Формування навичок ефективної комунікації» разом із тренером працювала на різних локаціях готельного комплексу для виконання інтерактивних вправ щодо взаємодії між собою та побудові чіткої коммунікації.

Ігри, індивідуальна робота, робота в парах – тренерка щоразу змінювала форми роботи задля засвоєння учасниками нового матеріалу та відпрацювання умінь та навичок.

Учасники тренінгу «Робота з інформацією у сфері надання медичних послуг» – адміністративні працівники закладів охорони здоров‘я, юристи, лікарі – два дні розбирали разом із тренеркою поняття «інформації», розпізнавали та захищали «персональну інформацію» та лікарську таємницю, а також аналізували зміни в чинному законодавстві та нормативно-правових актах щодо надання послуг з тестування на ВІЛ, супровід особи для постановки на Д-облік та отримання АРТ. Координальна зміна нормативно-правових актів буде сприяти ефективному наданню послуг, але потребує змін у існуючих алгоритмах на місцях.

Учасники першого і другого тренінгу, які є співробітниками закладів охорони здоров‘я зазначають, що мають обмежений доступ до інформації щодо нинішніх змін та щодо нових методів роботи. Такі тренінги для них є новими форматами роботи, і вони хочуть, зоб подібних заходів відбувалось більше і їх мали змогу відвідати інші їхні колеги.

Тренінги були організовані в рамках реалізації проекту HealthLink “Прискорення заходів з подолання ВІЛ-інфекції у Донецькій області», який реалізується БО «БФ «Український ресурсний центр» за фінансової підтримки БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» в рамках реалізації проекту HealthLink: «Прискорення зусиль з протидії ВІЛ в Україні» за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).