Тренінг “Соціальна активність у громаді”

За енциклопедичними виданнями, поняття “соціальна активність” – це фундаментальна категорія, якою послуговуються для розробок і висвітлення багатьох проблем соціальної діяльності та поведінки людей, соціальних груп, інститутів, суспільства.

Як бачимо, соціальна активність є об’єднуючим поняттям як для дослідження діяльності, так і для дослідження поведінки людини. Отже, не дивно, що така спільна методологічна база для дослідження обох форм соціальної активності – діяльності і поведінки – слугує базою для ототожнення деякими дослідниками цих форм.

26 листопада в Краматорську відбувся тренінг для волонтерів із ознайомлення з поняттямм “Соціальна активність”, “Громада”. Учасники за допомогою інтерактивної гри змогли відчути себе міні-громадати та відстоювати інтереси своїх громад перед органами влади та іншими громадами.

В кінці тренінгу – учасники мали змогу об’єднатись один із одним та написати власний соціальний проект.

Захід відбувся в ході реалізації проекту “Лінія життя з вірою в себе” за фінансової підтримки БО “ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕРЕЖА ЛЖВ” в рамках проекту “Зміцнення спроможності НУО у сфері інтеграції, реабілітації, підтримки та надання послуг внутрішньо переміщеним особам” за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні.