Фотозвіт з проведених тренінгів

За період квітня-червня 2019 року, регіональною командою проекту HealthLink в Донецькій області було проведено тренінги в яких взяли участь 302 медичних працівника партнерських закладів охорони здоров’я Донецької області.

За цей період було проведено тренерам БО “БФ “Український ресурсний центр” 8 тренінгів з теми «Подолання стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, у медичних закладах України як основного бар’єру до тестування та лікування» та 9 тренінгів з теми «Консультування та тестування за допомогою швидких тестів на ВІЛ-інфекцію пацієнтів медичними працівниками».

В цьому періоді тренінги були проведені для 17 закладів охорони здоров’я, які розташовані в Краматорську, Світлодарську, Торецьку, Бахмуті, Авдіївці, Лимані, Покровську та Часов Яру.

Як зазначають учасники, у віддалених закладах охорони здоров’я відбуваються мало подібних тренінгів, а потреба в них – дуже велика. Ознайомлення та засвоєння нових методів та алгоритмів роботи сприяють якості надання послуг пацієнтам та налагодженню комунікації як з пацієнтом так і його оточенням вцілому.

БО “БФ “Український ресурсний центр” продовжує свою діяльність з побудови ефективної системи надання послуг пацієнтам в ЗОЗ в рамках реалізації проектів громадського здоров’я.

Тренінги організовані в рамках реалізації проекту HealthLink “Прискорення заходів з подолання ВІЛ-інфекції в Донецькій області”, який реалізується БО “БФ “Український ресурсний центр” за фінансової підтримки БО “100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ” в рамках реалізації проекту HealthLink: “Прискорення зусить з протидії ВІЛ в Україні” за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).