10.10.2017

Про нас

Благодійний фонд “Український Ресурсний Центр з ВІЛ-інфекції” був створений у травні 2008 року лідерками ВІЛ-сервісу, які є провідними юристками, соціологами, лікарками та психологами в Україні.

У 2015 році наша організація здійснила перереєстрацію відповідно до чинного національного законодавства та отримала тепер відоме ім’я – Благодійний фонд “Український Ресурсний Центр”.

На сьогодні у нас більше 50 активістів. Наші волонтери представляють у всіх регіонах України. Наша команда активістів була створена в 2014 році як мережа окремих проектів, спрямованих на протидію соціально-негативним подіям. За час своєї роботи, працівники організації провели більше 10 індивідуальних проектів та опублікували більше 40 інформаційних матеріалів.

Наша організація тривалий час тісно співпрацює з різними неурядовими організаціями Донецької та Херсонської області, проводячи комплексні тренінги для партнерів НУО з фандрейзингу, соціальної мобілізації та мобілізації громад, організаційного розвитку ОГС.

– У співпраці з Coworking “FreeUA” взяли участь у бізнес-форумі “ПрофiExpert”, члени організації були представлені фасилітаторами на Соціально-економічному форумі жінок та молоді Донецької та Луганської областей “Разом заради майбутнього”.

– Експертки організації беруть участь у підготовці Альтернативного річного звіту про дотримання прав дитини в Україні, який є частиною щорічної доповіді ООН.

– Наші співробітники та фахівці організації включені до мережі мультиплікаторів у галузі освіти в галузі прав людини серед молоді Молодіжного департаменту Ради Європи;

– У 2016 році спільно з організаціями-партнерами ми провели регіональний молодіжний форум “Херсон як нове прикордоння”.

– У 2017 році ми створили Центр надання послуг для ВПО у Краматорську за фінансової підтримки Всеукраїнської мережі ЛЖВ.

– З 2018 року по теперішній час в рамках проекту HealthLink на базі офісу організації у місті Краматорськ працює Центр консультування та тестування за фінансової підтримки Всеукраїнської мережі ЛЖВ.

– У 2022 році брали участь в програмі ООН щодо надання грошової допомоги постраждалим від військового конфлікту, які проживають на території Херсонської, Запорізької, Одеської, Донецької областей України за фінансової підтримки HEKS-EPER.