22.04.2019

Проект HealthLink «Прискорення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні»

HealthLink є одним із елементів медичної реформи, запускає нову модель допомоги пацієнтам, змінюючи при цьому роль самих лікарів в боротьбі з епідемією ВІЛ в Україні. Тепер через сімейних лікарів та лікарів стаціонарів лікарень можна буде отримати послугу тестування на наявність ВІЛ швидкими тестами. Тепер лікарі, збираючи анамнез пацієнта, даватимуть рекомендації пройти тестування на ВІЛ. У лікарні будуть доступні швидкі тести (тестування займає 15-20 хвилин). Одразу після тестування  соціальний працівник та/або кейс-менеджер зможе надати людині підтримку –  він проконсультує, пояснить, що відбувається, як жити з ВІЛ і що необхідно зробити прямо зараз та чому так важливо якнайшвидше розпочати лікування.

HealthLink_1-2-kv_rezult

В Донецькій області, складові частини проекту HealthLink реалізовує регіональна команда БО “БФ “Український ресурсний центр” у співпраці з 23 закладами охорони здоров’я:

Кожен із бажаючих може звернутись до найближчого закладу охорони здоров’я і отримати кваліфіковану допомогу, пройти тест на ВІЛ-інфекцію та отримати всю необхідну інформацію.

Також можна за отриманням додаткової інформацію чи проходження тесту на ВІЛ за допомогою швидких тестів звернутись до Центру консультування і тестування БО “БФ “Український ресурсний центр”. Адреса Центру – місто Краматорськ, вулиця Ярослава Мудрого, 72, 30-Н (понеділок – п’ятниця з 9-00 до 18-00)