Початок груп взаємодопомоги

Повсякденні складності, часті стреси, швидкий темп життя негативно впливають на наш емоційний стан, що може відображатися на активності і самопочутті. Практично кожна людина періодично стикається з труднощами, з якими дуже важко впоратися самостійно. Необхідну підтримку можна отримати на групі самодопомоги, яка являє собою об’єднання людей зі схожими інтересами та потребами, і де всім разом можна розвивати навички подолання труднощів і знаходити шляхи вирішення. Спільна психологічна робота допоможе кожному учаснику впоратися зі складнощами, підвищити самооцінку і зайняти активну життєву позицію.

Починаючи з серпня, психолог проекту “Лінія життя з вірою в себе” в Краматорську, Світлана Лісицина, проводить групи взаємодопомоги для клієнтів проекту.

Робота в групі спрямована на:
– формування адаптивних стратегій подолання зі стресовими реакціями,
– поліпшення соціального функціонування,
– підвищення особистої ефективності.

 

23 та 31 серпня відбулись групи взаємодопомоги для кліентів проекту “Лінія життя з вірою в себе” за фінансової підтримки БО “ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕРЕЖА ЛЖВ” в рамках проекту “Зміцнення спроможності НУО у сфері інтеграції, реабілітації, підтримки та надання послуг внутрішньо переміщеним особам” за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *