06.12.2017

Центр надання послуг для ВПО

 

ЦНП для ВПО  створений за фінансової підтримки БО “ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕРЕЖА ЛЖВ” в рамках проекту “Зміцнення спроможності НУО у сфері інтеграції, реабілітації, підтримки та надання послуг внутрішньо переміщеним особам” за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні.

 

З серпня 2017 року в рамках проекту “Зміцнення спроможності НУО у сфері інтеграції, реабілітації, підтримки та надання послуг внутрішньо переміщеним особам” за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні в Краматорську відкритий Центр надання послуг для внутрішньо переміщених осіб.

Центр створений з метою надання ВПО пакету комплексних послуг: юридичних, психологічних, соціальних, медичних та інших послуг, згідно потреб ВПО.

На сьогодні, кожен бажаючий може отримати в ЦНП:

  • консультації психолога та участь у групах взаємодопомоги;
  • консультації вузькопрофільних лікарів та участь у семінарах;
  • консультації та супровід юриста, участь у юридичних лікбезах;
  • допомога консультантів ЦНП та участь у тренінгах і інших заходах.

Для дітей в ЦНП створений Дитячий простір, і, крім того, діти можуть взяти участь у творчих дитячих заняттях і тематичних дитячих святах.

Для ВПО, які проживають в інших районах – кожен тиждень команда спеціалістів (МДК) виїжджає до інших районів та надає консультації. На сьогодні – це Дружківка, Слов’янськ та Костянтинівка.

Для отримання більш детальної інформації щодо діяльності ЦНП:

місто Краматорськ, вулиця Марата, 2. Графік роботи з 10-00 до 20-00.

Телефон 067 466 4609, пошта office (at) urc.kiev.ua